| mikutzzza1000 a întrebat:

Imi spune-ti va rog si mie care sunt cele mai frumoase 5 melodi de dragoste in romana? mersi:*

6 răspunsuri:
| Firefly a răspuns:

Florin Chilian- 10, Chiar Daca
Voltaj-Vara trecuta, Noapte buna
Annes- Atat de greu

| shadovv a răspuns:

Nimeni Altu' - Inger si demon... respect Hip-Hopului romanesc!

| frumushika09 a răspuns:

Eu stiu doar 2...cantate de Bambi si se numesc Doi ochi caprui si Iti cant iubirea!happy

| karellen a răspuns:

Stefan Hrusca - 2 straini, Gh Gheorghiu - Unde dragoste nu e, nimic nu e, Ducu Berti - M-am indragostit numai de ea, Zob si Maria Radu - Cantec de dragoste, Emeric Imre - Nebun de alb

| softdeluxe a răspuns:

Categoric Smiley-dream girl
http://www.youtube.com/watch?v=VszFmqWEPkg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Annes-atat de greu