| Little Princess a întrebat:

Imi spuneti cateva manele noi? plss si app fara comentarii absurde la adresa manelistilor si manelelor.fiecare asculta ce vreawinking

6 răspunsuri:
| darkeyes a răspuns:

Nu ascultam asa ceva.
Ua manelistilor.

| charlottew a răspuns:

Da, fiecare asculta ce vrea, dar dupa asta se vede nivelul de cultura...cine ar putea sa asculte versurile alea de tot rahatul care nu iti transmit nimic? unii nici nu stiu ce pierd, ascultand astfel de ...nu stiu cum sa zic, nu o pot numi "muzica"

| Emma a răspuns:

Stiu eu una.desi nu ask, cred ca e noua. mi-a zis un prieten care askhappy
Denisa-dragoste ca a meahappymie mi-a placuttongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nicolaae guta-noi bem spargem pahare si florin minune-pumnii mei minte nu are

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe www.manele.fm. Vei gasi o gramada de melodii interesante.

| MaRyAn_8637 a răspuns:

Este asta cu Nicolae Guta si Nicoleta Guta-Hai sa mergem e super melodia!