| derhoa a întrebat:

Îmi spuneţi nişte trupe de rock din Romănia sau din străinătate?

10 răspunsuri:
| a2 a răspuns:

Bunahappy lordi, metalica, muse, 3 doors down, gorgoroth, queen ( chiar daca e mai vechehee hee ) the scorpions, the roling stones, AC/DC, nirvanna. Sper ca te'am ajutatwinking

| Gabystelistu95 a răspuns:

Trupa de rock din Romania este Altar - Atitudine.

| papatukjatlekjulk a răspuns:

Metallica e cea mai bunahappy

| lifeForJesus a răspuns:

Wishmaster - the best!

| Marry:X a răspuns:

Buna. Metallica, the beatles, tokio hotel. Pa pa

| dyav0litza a răspuns:

Blaxy girls, Tokio hotel, Evanescence

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu sunt o rockeritza inascuta, insa imi place BLaxy Girls. Iti arat un site unde poti vizualiza, mai multe trupe de rock, din Romania si din strainatate. http://ro.wikipedia.org/wiki/Rock.

Pa-pa!

| smooth a răspuns:

Mey eu chiar acum cateva zile am dat de o piesa mai veche Guano Apes-open your eyes mie imi plac f mult. enjoy daca vreihappy

| oAddictedToYoux a răspuns:

Tokio Hotel, altceva nu stiusad

| gabrielllla a răspuns:

Nightwish, Pain..sunt trupe de rock din strainatate.