| MeAndMe1000 a întrebat:

Imi spuneti si mie cele mai misto melodii japoneze? Gen rock sau pop.
Dau funda la melodiile cele mai bune!
PS:Nu melodii cantate de trupa SID, stiu toate melodiile de la acestia.

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| YoYoHina a răspuns:

Pai pop:Kat-Tun - d-motion,Mblaq - y, kan mi youn - going crazy, Hyuna - change, ss501 - a song calling for you, SHINee - lucifer (sunt mai multe coreenelaughing)
rock : cat-tun - rescue, An cafe - merrymaking, An cafe - escapism, Megaromania - apocalypse, Girugamesh - stupid, The Gazete Shadow V VI VII, The Gazete - hyena

| PVAAVU a răspuns:

Iti zic doar niste trupe:Flow, Stereopony, AAA.Melodiile le cauti pe youtube(scrii numele trupei+all songs sau doar numele trupei, si-ti arata cele mai populare).