| Brunette_5355 a întrebat:

Imi spuneti si mie va rog ceva melodii romanesti noi. sau cat de cat noi. ceva gen Mecena, Justus [ d`astia]. nu Inna, Morris ca de melodii de astea arhi cunoscute e plin compu` laughing multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| Alexandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Vescan-dansez cu pozele vechi, atunci...acum,caracter de piatra, diferenta, fericitul, tipic mie, intr-o alta viata feat ligia moldovan, ochii strazii, secrete, suflet de campion, ultima ploaie feat ligia moldovan, el ea, alb negru

Sper sa-ti placahappy
Eu le ador.

| dyna_1486 a răspuns:

Chriss ft allexandra:poezie despre..., ultimul vers, strig spre tine;
criss blaziny:7 august
camuflaj ft anda dimitriu:in jurul lumii, nici o lacrima
vescan:pasari calatoare
mecena:3 nopti, cum ar fi, trecutul prinde glas.etctongue

| ExTaZy_7517 a răspuns:

Foarte bun site http://filme-ro.com/