| Pauu a întrebat:

îmi ziceți și mie un site de descarcat muzica înafara de fișierul meu și file host?

5 răspunsuri:
| ellamaria a răspuns:

Http://www.video2mp3.net/ asta este cel mai tare site de descarcat muzica, parerea mea. nu platesti nimic si descarci destul de usor... dar copii linkul melodiei astepti cateva secunde si gata :D sper ca ti-am fost de folos

| Andreea9222 a răspuns:

Eu folosesc acest site:

http://www.listentoyoutube.com/

copiezi link-ul piesei de pe youtube si-l pui unde scrie "Enter YouTube URL" si dai go

astepti putin si dai save

sper ca te-am putut ajuta

funditza?

| analia89 a răspuns:

Http://www.video2mp3.net/
Sper ca te-am ajutat :* Poti descarca orice melodie :)
(funda)?:*:*>:D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca '' mp3world''

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti vizualiza cele mai noi melodii romanesti pe www.imm0rtal.ro