| sweetalinutza a întrebat:

In ce an a aparut melodia Giorgios Alkaios -Sagapao? multumesc mult

6 răspunsuri:
| Atotstiutorul a răspuns:

Chiar nu in nici un caz in 2009 asta inseamna anul trecut, eram eu mic cand era melodia asta in voga, e pusa pe youtube in 2009 dar asta nu inseamna ca e din 2009, au cantat-o cei de la vacanta mare cand erau si ei la mare cautare deci clar nu e din 2009 cand aflu sigur revin cu un edit

| DEBrown a răspuns:

Buna!
In 2009.

| DEBrown a răspuns:

@Atotstiutorul
Chiar nu ti se potriveste numele. Mai citeste si tu o data ce ai zis, ai scris de 4 ori 2009 intr-un enunt laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A aparut in 2002, sunt sigura... o bagau la greu in disco pe vremea aia.

| ame_3387 a răspuns:

In 2005 stiu ca o punea in discoteca happy

| Gheorghe_Cristina_1988 a răspuns:

Este de pe albumul lansat in 2001, intitulat "Oksigono".