| Robieski a întrebat:

In melodia: PSY - GANGNAM STYLE (강남스타일) M/V
Ce spune artistu?

Răspuns Câştigător
| Maddiex3 a răspuns:

Uite aici versurile traduse in limba romana :
http://www.versuri.in/psy-gangnam-style-2.html

8 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

De când asiaticul ăla penibil e ridicat la rang de artist? straight face

| Chαяtreux a răspuns:

Wafsdhdf hsdgdszfhj f sgfsadhg d ggdafh
oooooooooo sexy lady \m/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune că este atât de şmecher încât va fi ajutat de toată mass-media internaţională să controleze minţile oamenilor.

| rosettethedesignerofthemasterpieces a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa controleze mintile oamenilor.E doar o melodie...ce fel de idei aveti...

| anonim_4396 a răspuns (pentru rosettethedesignerofthemasterpieces):

Hăh, dăh, o melodie care a ajuns să fie dată la ştirile sportive din orice ţară, să fie promovată de alţi artişti sau de atleţi, să se spună zilnic prin unele ţări ceva despre ea la ştiri.

Să nu te miri când vezi că o melodie atât de patetică, este promovată de orice parte a mass-mediei? Nu. Să rămâi calm şi liniştit, e doar o melodie, care e atât de şmecheră şi atât de accesibilă lumii întregi, mai ales europenilor, încât a devenit populară datorită frumuseţii ei, nu datorită manipulării maselor.