| TeoPT a întrebat:

In mod intamplator am dat peste melodia asta. Ce credeti?
http://www.youtube.com/watch?v=VpkTg5RlSys

5 răspunsuri:
| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Nu știu de ce, dar mi-a amintit de asta -
http://www.youtube.com/watch?v=MtRylc98byI

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte frumoasă, cred că e făcută acum ceva decenii.
Astea-s cele mai frumoase și amuzante surprize, vrei să cauți o melodie anume și faci o greșeală de scriere și îți arată altă epicitate. Sau dai click din greșeală ori la plictiseală pe un video de la sugestii și mai dai de o epicitate! Contrastul este dat de faptul că faci o chestie greșită, iar rezultatul e bun.
Mi-a plăcut „surpriza" oferită la sfârșitul melodiei. De ce e toată lumea pe dos? pentru că simt că te pierd. Și mai multe puncte de suspensie...
Eu mă regăsesc tocmai în opoziție față de acest cântec, am trecut de mult de rutina despărțirii de cineva sau de ceva drag, lumea mea nu este pe dos, eu sunt pe dos cu lumea.

| justme9 a răspuns:

Daca ai sti cat am cautat melodia asta mersi ca ai postat linkul

| CEstLaVie a răspuns:

E faina

| WhiteLore a răspuns:

Misto ai putea sa faci un video cu poze si muzica asa in fundal