| andra_2561 a întrebat:

In parcul comercial doraly pot gasi chitara clasica mai ieftina decat in alte magazine? daca da la ce pret (vreau hora chitara). fundita!big grin

1 răspuns:
| leo987 a răspuns:

Intra pe rgc.ro iar la mica publicitate gasesti chitari bune si ieftine. De ex. asta : http://forums. rgc.ro/topic/67888-vand-chitara-de-160-de-lei/
La magazin, incearca la mcmusic. O Aria sau o Ibanez cam 300 ron si sunt decente la pretul asta. Nu te astepta ca chitara va canta singura. Daca nu ai mai cantat pana acum ai un drum greu si lung in fata. Bafta