| anonim_4396 a întrebat:

Inafara de Lil Wayne, 50 Cent, Chingy, Soulja Boy, R.Kelly,Tyga,Jay Z, Kenny West, ce autori mai stiti care sa cante acelasi gen de muzica, ca si cei prezentati de mine?

3 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Mihaita Piticu,Nicolae Guta,Liviu Guta,Sorinel Copilul de Aur,Vali Vijelie,Florin Salam,Roxana Printesa Ardealului,Roxy Manelista,Fernando de la Caransebes, Denisa, Nek.Mai vrei?batting eyelashes

Ah, si vezi ca l-ai pus dampulea pe R.Kelly in sleahta aia de ciori americane manelizate, omul ala chiar stie ce face si canta melodii geniale, e pus complet gresit.

| swagMeOutBitch a răspuns:

Eminemlove struck,porcelain black,dr dre, big sean, nicky minaj

| eminem19 a răspuns:

Eminem.g-unit,p,diddy,pff sunt cu gramada.cel mai bine descarci un top de hip-hop sau rapp si mai gasesti acolo