| Dominicc a întrebat:

Inca ma confrunt cu o intrebare sau o dilema naspa.
am un blog si de curand mi-am achizitionat un mini web site.
blogul l-am trecut pe domeniul tk.
este http://photoshop-projects.tk
si web siteul este pe platforma wordpress cu domeniu co.cc
www. c-constantin. co.cc

pe blog am postat niste imagini, as vrea sa fac un site de design cu tutoriale si proiecte. dar nu stiu la care sa renunt.
voi ce ziceti?
nu am mai bagat multe imagini ca nu stiu... pe care sa ma axez.

sfaturi. va multumesc

2 răspunsuri:
| ıllılı мŭsïC ılıllı áddiCted a răspuns:

Cel. tk este mai frumos, daca ai nevoie de ajutor cu site'uri da'mi pm cu un id e yahoo si iti spun recomandarile mele si te invat cum sa faci happy

| incandescentul a răspuns:

Am in plan ca sa fac pe siteul meu o sectiune de photoshop. daca vrei si poti sa ne ajuti acceseaza siteul www.fifaclub.org