| THEnightmare a întrebat:

Incerc sa scriu un cantec si nu prea mai stiu despre ce sa scriu... imi puteti da niste titluri :O3? cele mai bune primesc funda

Răspuns Câştigător
| Mangoo a răspuns:

Nu exista cel mai bun titlu! depinde in ce stare esti dack esti in starea potrivita cantecul vine de la sine dack nu mai asteapta (de obicei oamenii au inspiratie dimineata foarte devreme) :* pa!

3 răspunsuri:
| SăcsyLlamă a răspuns:

Un cantec care te inspira pe moment. Apoi compui melodia astfel :
OBLIGATORIU - ultimul cuvant de la I-ul vers sa rimeze cu ultimul cuvant de la al II-lea vers.
OPTIONAL - sa rimeze si celelalte cuvinte
Bafta!
Ah, si daca tot vroiai titluri :
1. Like a movie
2. Buying love
3. Burn in water ( lol, asta suna putin cam ciudat )
etc.
Fundita; x?

| iustii21 a răspuns:

Viata printre ramuri...

Cantec in vant.

Si daca vrei in engleza:

This time.

Sunrise.

Atata imi trece prin minte acum:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti fata sau baiat? ca sa stiu