| milezpinkangel a întrebat:

Intrati va rog pe acest site. Uitati-va la filmulet si spuneti-va parerea.Nu e asa ca e dragut? http://www.youtube.com/watch?v=wUqnrjSFXtE.Sunt niste copii care au facut acest videoclip.

4 răspunsuri:
| Helăăău a răspuns:

Ce frumoasi sunt si dragutii puppy dog eyes.
Ce draguta e fata, ii lipsesc cativa dinti laughing dar e simpaticahappy

| •.•°..::paffy::..•.•° a răspuns:

Daca avea toti dintisori in gura era foarte frumy... dar tot e misto videoul

| ღHubbaBubbaღ a răspuns:

Superb a iesit! bravo lor ca au ambitie si poate vor ajunge niste vedete bravo lor! =d> =d> =d>
Fetita este foarte sweety, si baiatul la fel.
Bye-Bye

| doroteea a răspuns:

Ce scumpi sunt:X