| Ambassaderåd a întrebat:

Intre Armin Van Buuren - Dj Tiesto - Sweedish House Mafia si Inna pe cine ati vota de ar fi un clasament "-=- Top 5 Best Of Music Lovers -=-"

Răspuns Câştigător
| User a răspuns:

Armin van Buuruieni of cors. Iz dă best digeis. Inna iz onli a gud ticiăr, ingliş ticiăr.

7 răspunsuri:
| maddutsu17 a răspuns:

Tiesto (imi place "lethal industry" )

| annyalexa a răspuns:

Armin Van Buuren.

| annyalexa a răspuns:

Armin Van Buuren. love struck

| nutty a răspuns:

Armin van Buuren. Clar!

| bOse a răspuns:

AVB, unforgivable, sound of goodbye, in and out love, fine without you

| Ambassaderåd explică:

Moam dar nimenui nu-i place Swedish House mafia? butonati-o pe net si faceti-va o parerewinking sunt la fel de buni ca ceilalti happy

| CBR600F a răspuns:

TIESTO is the Greatest Dj of all the timewinking
Tiesto forever!