| Phx a întrebat:

Întrebare pentru cei care ştiu că Placebo nu-i doar un medicament: ce melodie a lor vă place în mod deosebit?

Răspuns Câştigător
| Holocaust a răspuns:

Acum,na,trebuie să recunosc că eu una,am o slăbiciune pentru trupa asta.Uhm,printre preferate aş avea Song to say goodbye,Black Eyed, Meds, Holocaust...

4 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Placebo nu era un efect? Efectu placebo...
Nu ascult trupa asta, îmi place doar o singură melodie, pe care o ştiu de vreo 4-5 ani:
http://www.youtube.com/watch?v=FOBeubfr-xY

| 1000bodies a răspuns:

Eyesight to the blind (:

| PedoBarbie a răspuns:

Placebo e un medicament? Nu ştiam.

| Valkyrja a răspuns:

Blind, versurile mă dărâmă. Ar mai fi coverul de la F*ck you al celor de la Archive, Drink You Pretty, Protect me from what I want şi Meds. Special Needs îmi place în special pentru mesajul pe care îl transmite.