| Dyanna_8324 a întrebat:

It's true that Justin Bieber is a fake man? Look this video http://www.youtube.com/watch?v=dzIdhl_qLaU!

Bow :D

Răspuns Câştigător
| AndaMrr a răspuns:

Subiectul asta este o MARE prostie.Mi se pare ca esti o fata prea inteligenta ca sa crezi o prostie ca asta.Gay sau afemeiat...e treba lui daca e.dar asta e prea de tot.Nu aveau si ei ce sa mai spuna si au dat BOMBA asta care deja peste o saptamana se uitase. Sper ca nu crezi ca e adevaratwinking

2 răspunsuri:
| Kissy123 a răspuns:

Este o chestie mai veche

dar s-a dovedit ca ala era un impostor.dar justin inca existatongue

| DiamondEyes a răspuns:

De unde atata fericire? rolling eyes