| tenorgeorge a întrebat:

Jasmine si Andreea, eleve ale clasei mele de canto au facut un prim duet. Ce parere aveti despre vocile lor? http://www.youtube.com/watch?v=uqd1HLlKgvY

Răspuns Câştigător
| HermioneLove a răspuns:

Daaaa este cu adevarat foare reusit! bravo!

2 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Am impresia ca bruneta ( cu chitara ) canta cu voce de cap, roscata ( cu steguletul ) canta mult mai natural, daca ar fi sa le dau nota, bruneta ar avea 6 din partea mea iar roscata 9 big grin.

| ililililililililililililililililili a răspuns:

Mai,ce sa-ti spun vociile sunt foarte frumoase.Cred ca esti norocos cu asa colegewinking.Tu ce parere ai avea daca ai fi in locul meu cel putin big grin?