| loveiseverything a întrebat:

Justin Bieber de la tara! Ce parere aveti? :)))))))))
http://www.youtube.com/watch?v=P3mWixEKBpc&feature=playe r_embedded#!

Răspuns Câştigător
| xCatastrophe a răspuns:

Ssa moara vete care mi-a stricat chiuveta`!rolling on the floor Ce`i cu Borfasul ala. De fapt stai ii jignesc pe borfasilaughing. Nu ai nici un adjectiv porno pentru el e mai prost ca o ceapa`!

6 răspunsuri:
| MsEllaVampire a răspuns:

Sa mint sau sa spun adevaru? Aceasta este intrebarea!
Daca mint raspunsu meu ar fi asta : Cea mai frumoasa voce de pe planeta!
Daca spun adevarul ar fi asta: Una dintre cele mai varza voci din cate am auzit!
laughing))Ar trebui sa faca altceva cu viata lui

| Juss a răspuns:

Justin Biber e super!

| Roxy_9585 a răspuns:

Da, e din capul satului BARBIERUL asta

| TheDarkEmpire a răspuns:

Mor dupa accentu' alarolling on the floor

| Timmy97 a răspuns:

Asa talent, asa look...nu mai am cuvinte

| Polaris a răspuns:

Cocalari.com related.