| emy_9201 a întrebat:

Katy perry sau lady gaga? argumenteaza >raspunsul

6 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Guns N' Roses

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Katy.punct

| XxLauraVaZambestexX a răspuns:

Lady Gaga pentru ca are o personalitate puternica, un stil aparte si are acel ceva ce o face placuta de oameni si atrage atentia asupra ei.

| HolyPotato a răspuns:

Lady gaga pentru ca stie cum sa atraga atentia asupra ei.Are curajul sa poarte cele mai "ciudate' haine posibile fara sa ii pese de ce vor zice unii, si in plus pentru a purta asa ceva ai nevoie de o personalitate puternica>ea are!happy

| RalluOfr a răspuns:

Hmmm...o alegere delicata in primul rand katy perry stie ca ce face este bine,are o voce de milioane,este o fata tupeista, nu scrie presa ca ar fura garderoba altor vedete(ar copia stilul altcuiva), este frumoasa si smechera, are gusturi bune la muzica si ii place ceea ce canta si scoate albume minunate...acum lady gaga,ea are un stil aparte,atrage atentia la fiecare concert, a ajuns in top cu bad romance si altele, l-a detronat pe michel jackson pe facebook, are peste 15 mel, a vandut peste 28 de albune.RASSPUNSUL FINAL: LADY GAGA.PWPP

| Robin a răspuns:

Lady gaga este un artist complex care lupta pentru cariera sa si in plus stie sa se faca placut de public si sa starneasca controverse prin stilul ei excentric. katy perry o cam imita pe Lady Gaga