| denidenisa98 a întrebat:

Kpop Lovers.Am nevoie de putin ajutor... Vreau sa fac un forum legat de Coreea si de tot ce tine de ea: de la muzica pana la fashion.Cine e priceput in photoshop si e fan kpop si are aceeasi dorinta ca mine sa imi trimita mesajhappy.

2 răspunsuri:
| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Ce frumos am sa vizitez forumul laughing... eh eu nu ma pricep tongue
Poate gasesti pe cineva care se pricepe.

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Ce frumos, am sa vizitez forumul laughing... eh eu nu ma pricep tongue, daca as avea timp as invata sa ma pricep la asa ceva.
Poate gasesti pe cineva care se pricepe.