| lunarwolf a întrebat:

Kurt Cobain chiar a murit?!straight face
Adica, inca nu pot sa cred.
Si totusi, va intreb... a murit?!straight face

8 răspunsuri:
| AnaisC a răspuns:

:|Nu,e in Bahamas cu familia:|
E mort de 17 ani,mama,lasati-l macar dupa ce a murit sa se odihneasca in pace.
Bine,teoretic nici mie nu-mi vine sa cred cum Dumnezeu ne ia nume precum Kurt,Freddie,Bon Scott,Cliff, Marley, Hendrix etc...si ne da gunoie ca Bieber si alti taratori...
Pace!
www.WarAndRiot.blogspot.com

| EnterSandman a răspuns:

Parca se sinucisese...mort sa raman happy

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să crezi că nu mai este printre noi, http://ro.wikipedia.org/wiki/Kurt_Cobain
Pa, pa.

| lunarwolf explică:

Pentru cei care se cred ATAT de inteligenti, incat dau pe-afara.sa stiti ca nici eu nu sunt proasta. Stiu ca a murit,insa chiar imi este IMPOSIBIL sa cred. Vi se pare voua ca 'nu-l las in pace',daca pun pe TPU o intrebare pentru a-mi exprima frustrarea si socul? In opinia voastra, ii deranjez somnul de veci?
Sebby e singurul care a inteles adevaratul sens al intrebarii mele.
Multumesc celor care nu se dau mari cu intelectul excesiv. Si daca simtiti nevoia sa comentati si sa vorbiti de rau,[sau sa va laudati in vreun fel] aveti libertatea sa va duceti la altcineva, sau pe alte site-uri.
Multumesc inca o data celor seriosi. happy

| darkhell217 a răspuns:

A murit in 1994, mi se pare ca a fost drogat, avea si ceva depresie, si sa impuscat in cap

| Fiuryan a răspuns:

A murit in 1994! happy

| EnjoiProSkater a răspuns:

Evil nu ma Kurt Cobain ie pe coasta de azur savurandusi milk shakoul ie mort de 17 ani proasto... Dumnezeu la aruncat la gunoi pe kurt cobain nu pe justin pricajitu cu muzica lui de ***. Kurt Cobain a murit deoarece a fost drogat(ca toti rockeri) a avut depresi si s`a inpuscat in cap.

| Sebby a răspuns:

Din pacate da straight face