| anonim_4396 a întrebat:

La ce se refera videoclipul melodiei David Guetta - Titanium?

Răspuns Câştigător
| JeSuisAnonyme a răspuns:

Se refera la un copil cu puteri supra-naturale, forta lui fiind foarte
puternica incat distruge tot in calea lui fara sa vrea.

Observa ca la inceputul videoclipului il arata pe el, singur in scoala, totul e distrus in jurul lui, si este o profa care este speriata 'de moarte' de el.

Si la sfarsit vid. arata cum isi foloseste puterea (atat de puternica)
pentru ai indeparta (a scapa) de acei politisti.

Sper ca te-am ajutat!

big grin

1 răspuns:
| agirll a răspuns:

Cred ca se refera ca acel baiat are puteri magice si face rau lumii. ceva de genu asta. funda?big grin