| di@n@ a întrebat:

La cine va zboara gandul cand ascultati aceasta melodie superba? http://www.youtube.com/watch?v=4Njaao2q2zQ

Răspuns Câştigător
| antonia09 a răspuns:

Mie imi aduce aminte de momente frumoase petrecute impreuna cu sotul meu si pe care tin sa cred ca le vom trai si de acum incolo.
El este persoana cu care am decis sa imi part bucuriile si amarul vietii.

3 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Multumesc! O melodie superba.

| Silvia a răspuns:

La o persoana la care nu vreau sa ma mai gandesc.

| ÅñdRa a răspuns:

Superba melodia:X
Ma face sa-mi amintesc de clipele frumoase cu sora mea:Xmie asa dor de ea... sper ca acolo unde e sa-i fie bine...si sa lupte pentru asi indeplini visulhappy