| xEmotionless a întrebat:

La multi ani Ozzy! Azi, dupa cum probabil stiti, Ozzy Osbourne implineste 63 de ani!

Răspuns Câştigător
| Dumnezău a răspuns:

Mai duce vreo 45, chit ca a bagat cantitati industriale de alcool si ganja in el.Happy Birthday, Prince of Darkness!

| Pulpițele a răspuns (pentru Dumnezău):

Pacat ca nu mai are vocea din tinerete, ar fi fost ceva inca 45 de ani in care sa scoata Ozzy muzica. Oricum, o duce bine la ce stil de viata a avut ar trebui sa se bucure ca e in viata.
Happy b-day Ozzy!

| IMC90 a răspuns (pentru Dumnezău):

Cel mai bun dintre cei buni!
http://www.youtube.com/watch?v=qu637d1gRgk

asculta-ma pe mine, asta o sa traiasca mai mult ca noi :))

| IMC90 a răspuns (pentru Pulpițele):

Am fost eu la concert, Bucuresti 2010.
Prestatia a fost impecabila, peste ce a prestat Metallica la Sonisphere. Este artistul care pune cea mai mare pasiune si degaja cea mai mare energie in concertewinking Asta, sau era tras pe nas laughing

| Pulpițele a răspuns (pentru IMC90):

Tare, ai avut noroc sa il vezi live.
As fi vrut sa-l vad pe Ozzy life, chiar daca a tras pe nas sau nu, chiar daca odata cu varsta i s-a mai dus si din voce, tot un adevarat artist este.

9 răspunsuri:
| wforweirdo a răspuns:

Nu ştiam, dar mă rog. la mulţi ani. cred.

| Aηdεεε a răspuns:

Yaay!

La multi anii si din partea meaa!

Cum am putea noi sa'l uitam!

love struck

greece12
| greece12 a răspuns:

Happy birthday and for ever dreamer!
http://www.youtube.com/watch?v=-LrotDbi3d4&feature=related

| Jane_6633 a răspuns:

La multi ani Ozzy :X! cu Mr. Crowley la maxim :X:X