| amage a întrebat:

La un concert ca sa stai in primul rand langa scena ce trebuie sa faci? Sa dai bani in plus sau sa vii cu 9 ore inainte sa prinzi locuri bune?

5 răspunsuri:
| Bitzika a răspuns:

Te duci cu o ora doua inainte si la bilete iti faci rezervare daca esti o persoana e gratis daca sunt mai multe e 20 lei pers. Funda? please ca n am nici una

| WickedBoy a răspuns:

Si una si altarolling on the floor

| celmaifrumosdinlistata a răspuns:

Sal.Depinde de concert, ce gen de concert, daca e unul din concertele alea locale la care se servesc mici si bere langa niste tarabe inghiesuite, vii de cand se monteaza scena! In cazul in care vorbim cu adevarat de un concert propiu-zis si banii sunt o problema, dar crede-ma se merita odata ce-ti vezi artistii preferati atat de aproape, odata ce le simti ritmul alert in sange, odata ce muzica lor iti vibreaza in tot corpul, odata ce te simti in elementul tau, dar sa stii ca trebuie sa vii inainte cu cel putin 3 ore (serios vorbind). O zi buna si distractie placuta daca mergi pe la vreun concert! :*

| buzz_4172 a răspuns:

Ambele variante...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te bagi in fata
pardon pardon laughing
si ai ajuns