| HermioneLove a întrebat:

Lady Gaga sau Selena Gomez? care va place mai mult? big grin

Răspuns Câştigător
| Savin_Ana-Maria_1988 a răspuns:

Selena gomez.lady gaga e prea ciudata happy

9 răspunsuri:
| 000MadMAX000 a răspuns:

Selena

| Elvina a răspuns:

Selena, e frumoasa, Gaga e hidoasa si excentrica.

| Đϋffγ a răspuns:

Lady Gaga (am o melodie care imi place de la ea laughing, ca in rest...)

| CautNume a răspuns:

Niciuna.
Dar totusi, Lady Gaga are voce fata de Selena Gomez.

| SongElena a răspuns:

Lady Gaga logic.Nu am nimic cu Selena pentru ca imi plac cateva melodii de la ea dar totusi Selena e o fetita ca sa spun asa pe langa Lady Gagahappy

| FadetoBlack a răspuns:

Tarja Turunen

| Alex10Roxy a răspuns:

Selena e mult mai frumoasa e logic pentru ca e si mai tanara si se imbraca mult mai bine dar imi place mai mult cum canta lady Gaga!

| Raynn a răspuns:

Selena Gomez.

Clar ea canta cel mai prost din cele 2.

| deutzadia a răspuns:

Selena Gomez.Lady cam exageraza in tot ce face.