| ZxPoox a întrebat:

Lady gaga se drogheaza?

20 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| WatswovskyvonAle a răspuns:

A recunoscut ca ocazional consuma cocaina. dar eu cred ca se drogheaza non-stop. fara suparare.canta bine, arata destul de bine dar e o drogata!

| Cristary a răspuns:

Tot ce-i posibil. pa!

| xjustfearless a răspuns:

Da, a recunoscut! Citeste revista bravo sa te convingi.

| ElectricChapel a răspuns:

Mey, nu stiu ce sa zic. La urma urmei, au facut-o altii: Jennifer Aniston, Whoopy Goldberg, Justin Timberlake, Whitney Huston. In primul rand, atat cat situatia este sub control, noi, the litlle monsters nu ar trebui sa ne facem griji. Mother Monster a recunoscut intr-un interviu pentru Vanity *air (sa nu dau tot numele) ca a fost dependenta de cocaina, lua zilnic cate 1 gram, doua. Intr-adevar nu se simte mandra de trecut, dar nici sa aiba alt trecut nu si-ar fi dorit, dar asta nu inseamna ca si noi trebuie sa facem asta. SI am uitat sa spun ceva: Lady GaGa nu se da in stamba in public, la fel ca rivala sa, Rihanna, care tocmai s-a facut de ras (nu o data, ci de doua ori), fumand marijuana pe o plaja.

| TipulVerde a răspuns:

Arata de parca ar face-o. Dar totusi: e celebra, e bogata, e tanara. E normal sa se drogheze. Toti o fac. Si e bine. E rau cand nu stii unde si cand sa te opresti. big grin

| Pure.Sunshine a răspuns:

Pentru a reusi asa ceva cu siguranta ai nevoie de mai mult decat de vointa... http://www.mtv.ro/......-singur-an

| nosferatu a răspuns:

Intreab-o pe ea.

| Mariiia a răspuns:

In ultimul numar din Bravo ea a declarat ca in trecut era dependenta de droguri, iar in prezent consuma doar ocazional ( 1-2 ori pe an) Ca a reusit sa scape de dependenta... dar o alta vedeta care a avut probleme cu drogurile declara ca nu ai cum sa zica ca nu mai esti dependent. si totusi sa consumi ocazional. ori te lasi. ori consumi in continuare cantitati mari thinking acum cine stie. ori a declarat asta doar pentru inca putina publicitate. ori chiar s-a lasat de drogurithinking cine stie. :*

| Radu_8381 a răspuns:

Are dreptate markelynio aia e drogata din nastere laughing laughing urata femeie I don't want to see

| Cretzule a răspuns:

N-ai dormit bine azi noapte?

Răspuns utilizator avertizat
| lucu a răspuns:

In trecut da. Poate si acumsmug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naiba o stie si pe asta straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, i sa luat un interview si a vorbit acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maybe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar nam

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intr-un interviu a spus ca, consuma cocaina ocazional la fel si heroina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca si ea se drogheaza pentru ca si miley cyrus o face ele sunt prietene daca miley o face cum sa no faca si lady? e stupid sa nu stii chestia asta daaaaraised eyebrows

| OnTheTop a răspuns:

Sa stii cine se drogheaza odata...ala nu mai poate sa se desparta de ea crede-ma daca te droghezi vei vedea ca nu o sa poti fara ele si se spune ca atunci daca te droghezi ajungi la casa de nebuni.

Si da lady gaga se drogheaza a spun intr-un interviu