| Roxanuca a întrebat:

Lala Band ramane cu numele asta, sau numele se schimba in ONE?
Funda

6 răspunsuri:
| Duucu a răspuns:

Rămăne Laba Bend

| Vans a răspuns:

De fapt e Lalabăbend.

| Dragonfly6 a răspuns:

Se schimba in Lala Suckers. Ah, stai, asta era de la inceput.

| ProcreatingObscurity a răspuns:

Ar fi mai potrivit: Defunctii.

| Megara a răspuns:

Lala Band ramane tot Lala Band.Doar ca Criss si Vlad(cuplul) se reinventeza si formeaza trupa One, sustinuti de Marius Moga si Adi Sina.Asta nu insemna ca pleaca din trupa Lala Band, ci, cum spun si ei:'' Lala Band este si va ramane familia noastra pentru totdeauna.Nu poti sa compari One cu Lala Band.One este la inceput de drum si avem atat sprijinul colegilordin trupa, cat si al oamenilor care ne apreciaza.Lala Band merge mai departe pana in panzele albe si nu se va pune niciodata problema de arenunta la trupa.''
http://unica.ro/......-surpriza/

| sabaualexiamaria a răspuns:

Lala Band