| anonim_4396 a întrebat:

Lectia de rock numarul 4 ( 14 05 2011 ). incursiune in 1984. enjoy: http://www.youtube.com/watch?v=8M60rLoCbbo

4 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Trebuie să faci o școală de rock, eu mă abonez.
Oricum genială melodia, ca toate cele care le-ai postat până acum.

| AnaisC a răspuns:

Am ajuns la lectia 4:XFinallylaughing
Oricum, cu zicea si FuckTheSystem... poate faci o chestie de genu'laughing
Cat despre melodie nu mai am ce zice...
Rock on!

| TheDarkEmpire a răspuns:

Da, foarte buna melodia smug
no comm.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Care e de acord că astfel de lecții ar trebui ținute obligatoriu la școală?
Bine că știu să bage religie, dar ceva cu care chiar ne îmbogățim cultura, nici pomeneală.