| anonim_4396 a întrebat:

Lectia de rock numarul 5 ( 15 05 2011 ). Desi sunt mari sanse sa nu fi auzit de ei, azi va prezint TSA. un grup de heavy metal din Polonia anilor 79. Mi-am adus aminte de ei cand am sters vinilurile de praf. Astept feedback-ul vostru legat de ei :). enjoy: http://www.youtube.com/watch?v=ZaNSK9h5Sdw

4 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Chiar nu am auzit de formația asta, dar melodic sună foarte bine, personal eu sunt curioasă despre ce sunt versurile.

| EnterSandman a răspuns:

Nu suna rau, chiar imi place laughing

| AndreiAlexandru36 a răspuns:

Absolut uimit de cat de bine canta!

| eijibanana75 a răspuns:

Să fiu sinceră, nu e rău.