| ladykey a întrebat:

Lena a castigat pe nedrept Eurovisionul? http://bravonet.ro/......010/05/31/

8 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Piesa nu e slaba dar nici cea mai buna din concurs.Eu cred ca Romania merita sa castige.Si nu glumesc.Nu doar pentru ca sunt patriot ci si pentru ca avea o melodie buna.

| Iuliaana a răspuns:

Bineinteles ca dawinking

| Ana-Maria94 a răspuns:

Nu chiar pe nedrept fata are vocea buna si piesa e bunicica, dar nu chiar de locul 1, chiar daca sunt din romania si e normal sa tin cu tara mea eu zic ca noi chiar meritam, au fost foarte buni:X si oricum au fost si alte tari care meritau mai mult decat Germania, de ex:Azerbaijanul sau Cipru.ma rog. a da si probabil germania are si bani de organizarea. Oricum locul 3 este unul onorabil si bravo lor:X

| ThinkPink a răspuns:

Cu siguranta

| Baiaaanca a răspuns:

Da, romania au cantat cel mai bine.Deci acum le-am auzit pr toate trei una dupa cealalta.Nu se compara nici una cu romanii.Melodiile germaniei si a turciei sunt dragute dar, nci una nu se compara cu Romania.Romania trebuia sa ia locul 1 dupa mine.Acum, ce sa mai facem, asta e. Dar parerea mea ramane neschimbata.

| vivalavida a răspuns:

Nu, Lena e foarte talentata si cred ca a meritat sa castige cu melodia aia satelite dar noi nu meritam locul 1 pe bune.

| Meluma a răspuns:

Nu prea merita dupa parerea mea (o pustioaca de 19 ani locul 1? care nu are experienta pe scena si nici cu muzica nu are treaba? sa fim seriosi). Pariez ca daca ne numeam Rusia sau alta tara luam locul intai, si, daca aveam noi melodia Germaniei luam ultimul loc. Turcia merita locul 1, Romania 2 (pentru. ca nu avem bani de organizare), Azerbaijan 3, Moldova 4 si tot asa.
Asta este parerea mea: Lena a castigat pe nedrept Eurovisioul!

| wingis a răspuns:

NU! Citeztongueaula Seling şi Ovi au făcut o figură extrem de bună în finala Eurovision 2010, care s-a desfăşurat la Oslo, în Norvegia. Piesa lor, "Playing With Fire" a reuşit să impresioneze toată Europa, care i-a votat la greu, motiv pentru care, la finalul competiţiei, ţara noastră a ocupat locul 3.Deci au fost VOTATE melodiile. Dai funda?happy