| SSatanicDesire a întrebat:

Love Justin!

Hate Black Sabbath!

vreau sa pornesc un razboi impotriva rockului. cine e cu mine?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
18 răspunsuri:
| Radu3333 a răspuns:

Nobody laughing

| birdie14 a răspuns:

Oh,sigur,o alta dependenta de Justin Bieber.Nu sunt cu tine, dar nici in potriva ta.Chiar daca vei porni un asa-zis "razboi",ce crezi ca vei rezolva, nimeni nu va mai asculta rock, ci doar pe "celebritatea" Bieber.Sa fim seriosi,tu chiar crezi ca ai putea face asa ceva,sau crezi ca lui Bieber i-ar pasa de ce faci tu? Draga,incearca sa revii cu picioarele pe pamant, aici in lumea reala, unde toti avem drepturi egale.
Bafta!

| iuliclaw a răspuns:

Oh dependenta biber doamne obsesi cu omultetu asta mai e si lady gaga ce doamne tot vedeti la ei
Iar daca ai vrea sa conduci un razbi inpotriva rockului nai nici o sansa

| giuly a răspuns:

Die in pain!

| geolovesedward a răspuns:

Impusca-te draga singur/a ca sa ne scapi de "razboi"!

| SaintJimmy a răspuns:

Ia uite iti fac dedikatzie melodia asta misto creka o sa-ti plk :x
http://www.youtube.com/watch?v=JoolQUDWq-ca

| TheDarkEmpire a răspuns:

Obvious Troll

| Mentosanaaa a răspuns:

Da`tsi foc. oh go on

| SSatanicDesire explică:

Si presupun ca imi va fi stearsa si intrebarea asta la cerea vreuna dintre voi.in fine.scuze celor ce i'am jignit.ma las de justin

| SSatanicDesire explică:

Contul asta era facut la misto.sa vedem cati din voi se luau de justin. evident voi ati muscat momeala.totul era o gluma proasta.scuze

| Rebeca2911 a răspuns:

F**ca Justin.

| thedster a răspuns:

Cel mai mare retard e Justin Biberon
Daca tu ai chef de ala du-te si impuscate laughing
*** nu toti asculta un gay care canta :-J
Majoritatea sunt oameni care se respecta si asculta rocksmug
Poate ca multi asculta pop si alte rahaturi dar cei aproximativ 5-10% care asculta rock faci mai mult decat toti ceilalti xD

P.S. Asa ca daca vrei te poti duce sa te impusti cu tot cu Biberon alalaughing

| Deedeek a răspuns:

Na...campania anti-manele trebuia sa isi gaseasca un omolog intr-ale rockului. Iti spun eu, o sa te ajute cu placere toti fanii Katty Perry (exceptand pe cei ai lui Hieber, Fever, Bieber sau cum dracu' il cheama). Spor la asta! Daca ai nevoie de ajutor, sa-mi spui si mielaughing

| SSatanicDesire explică:

Contul a fost facut la marele misto!

| AnneMarri a răspuns:

Sătana!

| MadMan a răspuns:

Ia o pastila de cianura simplu si eficient :->
PS : Efect Garantatwinking

| NOBODY a răspuns:

Ce dreaaacu vorbiți deespre mineee.rataților

(una clasică la sentiment)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate impotriva ta.esti doar o frustrata