| cristiana_4483 a întrebat:

Ma intereseaza foarte mult parerea voastra despre radio star
pentru. voi la butoane Dj.Biutza
va astepta cu dedicati
mesaje si preferinte muzicale
La id : radio.star63
link de ascultare http://stern.listen2myradio.com/
link de distractie http://xat.com/RadioStarTheBest
auditie placuta
distractie maxima
va asteptam pe toti

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Ms pentru invitatie love struck

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Ms pentru fundalove struck

| Tweetymrrr a răspuns:

Multumim! :*. Esti foarte dragutsa...winking

| LoveYouR a răspuns:

Phey scuza'mi expresia dar e varzaaaacall meu! manele! huuuucall meucall meu...nu'ti irosi timpul cu toate tampeniile de manele mai, sunt melodii si mai bune decat manelele, foarte varzaaacall meu! cum sa iti pierzi timpu cu manele din astea de rahat?call meulaughingrolling on the floor

| cristiana_4483 explică:

Geolyna... un singur dj pune manele si astea la cererea publicului...asa ca daca ai ascultat doar 2 min te rog eu frumos nu-ti mai da cu parerea