| Xperia a întrebat:

Ma intereseaza si pe mine sa combin niste piesa in una singura si sa pun niste efecte pe piese, adica sa fac un intro la o discoteca si ma gandesc la ceva dar nu stiu cu ce program sa fac ma puteti ajuta cu un program? Multumesc

Răspuns Câştigător
| McNek a răspuns:

Pai cand il deschizi ai 4 tab-uri: Browse, Sample, Effects si Record.
Dai la Record, apoi la "Config" si iti faci setarile asa:
-la File dai pe "..." si iti selectezi locul unde vrei sa salvezi fisierul (Desktop de exemplu), si dupa / pui numele pe care il vrei si terminatia ".mp3"
Exemplu: Desktop/Xperia Music.mp3
Sub "File" sunt 2 casute, dar doar prima trebuie bifata. Mai jos selectezi MP3 si ratia (320 KBS zic eu) si NU schimbi folderul de la Encoder. Daca mai ai intrebari astept PM sau raspuns la asta. happy

2 răspunsuri:
| McNek a răspuns:

Virtual DJ?

| Xperia explică (pentru McNek):

Am mai gasit intr-un forum cu virtual dj si cu asta lucrez si eu dar nu stiu sa salvez piesa adica vreau sa combin piesa de la babilonia cu piesa piratii din caraibe si cu ceva efecte si nu stiu sa fac piesa cum vreau eu si sa o salvez apoi poate ma poti ajuta

| McNek a răspuns (pentru Xperia):

Pai cand il deschizi ai 4 tab-uri: Browse, Sample, Effects si Record.
Dai la Record, apoi la "Config" si iti faci setarile asa:
-la File dai pe "..." si iti selectezi locul unde vrei sa salvezi fisierul (Desktop de exemplu), si dupa / pui numele pe care il vrei si terminatia ".mp3"
Exemplu: Desktop/Xperia Music.mp3
Sub "File" sunt 2 casute, dar doar prima trebuie bifata. Mai jos selectezi MP3 si ratia (320 KBS zic eu) si NU schimbi folderul de la Encoder. Daca mai ai intrebari astept PM sau raspuns la asta. happy