| Ixulescu_7590 a întrebat:

Ma numesc Gabriel si sunt foarte norocos deoarece Dumnezeu m-a binecuvantat cu un dar de cea mai inalta clasa. Cunostinte despre muzica am cat toti artistii din Romania la un loc, desi nu am nici un studiu despre muzica. Sunt raper... efectiv sunt din alta categorie. Poate ca de aceea nici nu sunt acasa. Acum locuiesc in Londra. Am cateva piese scrise, nimic inregistrat aici. Tintesc sus. mai sus decat Romania.mai sus si decat Europa. multumesc lui D-zeu.am cu ce. Am terminat cu piesele in romana. tot ce fac, fac doar in engleza. Am venit aici pentru X-FACTOR, cel din UK. Nu m'au acceptat totusi pentru ca m-am prezentat cu RAP, nu cu POP (este un concurs de Pop). Mult prea putini stiu cu adevarat ce pot face iar intrebarea mea este urmatoarea: Sa ma intorc in tara pentru concursul de la noi( unde se pare ca te primesc chiar daca esti raper) sau sa vad ce'mi rezerva viitorul aici? multumesc

4 răspunsuri:
| IF94TK a răspuns:

In primul rand felicitari pentru modestia si talentul pe care il detii. Legat de concurs,nu stiu cand e urmatorul Britain's got talent, dar daca urmeaza sa fie in lunile astea, mai bine ramai acolo pentru preselectii.Alegerea este doar a ta, mult succes in continuare.

Răspuns utilizator avertizat
| Bogdanux a răspuns:

"Talent" ai, "daruri" ai, "cunostinte" ai, dar de ce miroase a creier ars?

| razvan_9477 a răspuns:

Intoarce-te in Romania si nu ne mai face de ras si in anglia!