| sfo a întrebat:

Mah am un cactus...cine-mi spune si mie cum se numea o melodie cantata de-o trupa rock?(difuzata pe mtv la emisunea lui Lenti Chiriac cu vreo 4-5ani in urma)atat stiu ca in clip aparea o tipa bruneta cu faţa formata din cioburi de oglinda sau ceva de genu'...nah s-aici m-i se termina filmul...

5 răspunsuri:
| I'm just me a răspuns:

Ar trebuii sa imi spu macar numele trupei sau numele piesei.

| sfo explică:

Raducule, n-as mai fii postat aceasta intrebare daca stiam numele trupei/piesei...
oricum merci de intentiewinking

| Deea_4962 a răspuns:

Eram sa te intreb ce legatura are cactusul cu melodia laughingrolling on the floor
big grin
Daca asi sti te-as ajutasad

| D-Anna a răspuns:

Batati vantu' cactusu deci emisiunea se numea cumva super rockthinking
mai da-mi ceva indici smug cantau numai baieti erau si fetethinkinglaughing cvsmug

| sfo explică:

Deea...hai ca mi-a cam batut vantu' peste cactus si mi-am mai amintit cate ceva...rockzone se numea emisiunea, iar trupa era formata din flacai, solistul era brunet cu tenul f alb...cantau gothic... poate pana la urma imi aminesc eu mie...tongue laughing