| Anonim4505800000 a întrebat:

Mai există români în 2024 care să fie fani Marilyn Manson sau Till Lindemann (Rammstein)?
Am văzut că din cauza acuzațiilor care li s-au adus, multă lume nu îi mai suportă, cu toate că acuzațiile nu au fost dovedite. Ce s-a schimbat? De ce în urmă cu câțiva ani sau luni (în cazul Rammstein), majoritatea îi considera "cool" și legende, iar acum, doar pentru niște zvonuri, nu mai sunt considerați la fel?

5 răspunsuri:
| Madaxo97 a răspuns:

Eu habar nu am de ce zvonuri e vorba, dar ascult Rammstein și nu ma las oricum influențată de zvonuri dacă îmi place ceva anume, Marilyn Manson nu prea ascult.

| Madaxo97 a răspuns (pentru Anonim4505800000):

Nu cred că Till Lindemann ar face așa ceva, mai mult ca sigur sunt false acuzațiile

| Anonim4505800000 explică (pentru Madaxo97):

Da, sunt de aceeași părere; mai ales că în instanță a câștigat, iar acuzațiile au fost respinse.

| IonelFlorianUrzica a răspuns:

Eu sunt! Ascult muzica lor