| IngeruMeuCurcubeuTau a întrebat:

Mai nu inteleg de ce sunteti atat de suparati pe sracul cantaret Justin Bieber? spuneti-mi funda

Răspuns Câştigător
| qMisaki a răspuns:

EXACT.Pana la urma, nu la toti le plac melodiile lui. @EvilBite, invata sa vorbesti inainte sa raspunzi, ok? Acele videoclipuri sunt falsificate si eu stiu cum sa le fac asa, si in plus daca eara real, inseamna ca vrroia si el sa glumeasca! Doar e inca copil! DAca cineva v-ar face asa cum il faceti voi, adica de" rahat ", cum v-ati simti? Va suparti degeaba pe el! E si el o fiinta, da? Si in plus a si-a tuns parul si l-a vandut pentru copiii nevoiasi! E foarte dragut din partea lui!

10 răspunsuri:
| CARLI a răspuns:

Pai s-a aflat ca e pedofil.Adica fals si nu e adevarat.S-a dat pe Youtube ca are 51 de ani si aia e vocea lui si are o masca. Daca nu ma crezi intra pe Youtube si scrie "Justin Bieber pedofil" si o sa te convingi sigur! Sper ca te-am ajutatwinking

| TeoPT a răspuns:

N-am nimic cu el. Am cu muzica lui pentru copii săraci cu duhul. Și urmează toate criticile mele legate de muzică proastă pe care mi-e atât de lene să le scriu și cred că ar fi a mia oară.

Oricum ar fi, muzica lui e de rahat. Nu am nimic cu el, eu am cu toți cântăreții de muzică de rahat.

Baftă

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu n-am nimic cu el. Am cu ceea ce produce.

| lunarwolf a răspuns:

Draga mea,

Eu zic sa te calmezi cu astfel de intrebari. Razboiul s-a mai calmat,dar daca incepi cu asa ceva,iar bagi zazanie in anti-fani si atragi injuraturi si opinii negative asupra ta! Calmeaza-te.
Iti pot spune ca sunt mandra ca nu il suport pe Justin - si nici muzica lui. Motivul? Ei bine,pentru rockeri,nu are talent sub nicio forma si arata...:-? e prea feminin, intelegi? El face muzica doar ca s-o comercializeze; nu pune suflet, cum fac rockerii si nici nu transmite nimic prin ea.
Uite aici niste videoclipuri jenante : [ca sa iti dai si tu seama ce fel de om e]
http://www.youtube.com/watch?v=dpC2jrjDFlU [asculta cu atentie, daca stii engleza; daca nu, lasa-te]
http://www.youtube.com/watch?v=FN1QXsT6M_I&feature=relat ed

Ma rog,noi [anti-fanii] inca speram sa va aducem pe calea cea buna! Imi pare sincer rau pentru voi, but never mind. :-j

Pa, pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai ala e doar imaginatia tahappyNu stiu personal are o "fata"care imi provoaca dezgust si are o voce derahathappyAcum hai da`mi stupid ca la ceilalti pentru ca n imi place de ala ca la alti tembeli de pe TPUhappy(adica fani lu "ala")si na si eu daca o sa am stupid pot sa ma uit prin rasp tale si sa dau tot stupid stupid stupidhee hee.Da am destul creierwinking!

| IngeruMeuCurcubeuTau explică:

Uite toti avem un cantaret preferat nu? Am dreptate? Si eu il am pe JB voi sunteti cu rock-ul si mie imi place dar nu asa de mult! Uite puteti sa va puneti parerile dar nu injurati sincer!

| CârnăciorIubeșteImprimantă a răspuns:

Care cântăreț? unde e cântecul?
fato, noi nu avem nimic cu JB, ci cu ceea ce compune și ceea ce cântă! e o mare diferență. în plus de asta, ce e cu voi?!?! înțeleg că îți place muzica lui dar nu-s de acor sa criticați (voi fanele astea disperate) MUZICA adevărată. Îl poți asculta acasă la căști până îți stă pulsul! Nu e nevoie să ne stereszi pe noi cu probleme de-astea!

| Deeaa a răspuns:

MIe una imi place happy

| Cry0gen a răspuns:

@XxRoSexxX Cretino,invata sa folosesti dativul inainte sa critici! Apoi, mai verifica si cartea de gramatica, poate mai inveti cate ceva.Si ma pis pe parul lui ce l-a donat, ca e un faker! Na! ca am zis-o.Bafta in continuare!