| anonim_4396 a întrebat:

Malodia Girlfrind este cantata de Avril Lavigne sau de Hannah Montatana? Pentru ca este aceiasi.

Răspuns Câştigător
| princessmary a răspuns:

Hannah montana nu s-ar ridica niciodata la nivelul lui avril lavigne...banuiesc ca ai vazut video-ul acela pe youtube.acela canta avril lavigne si un copil sau cineva a taiat parti din filmul cu hannah montaana//...in niciun caz nu canta ea.si melodia este facuta de Avril Lavigne!

11 răspunsuri:
| T a răspuns:

De Avril Lavinge.sigurwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Avril

| Bianca18 a răspuns:

Avril Lavigne o canta. Si ea nu este Hannah Montana raised eyebrows Miley Cyrus este Hannah Montana.

| princessmary a răspuns:

Hannah montana nu s-ar ridica niciodata la nivelul lui avril lavigne...banuiesc ca ai vazut video-ul acela pe youtube.acela canta avril lavigne si un copil sau cineva a taiat parti din filmul cu hannah montaana//...in niciun caz nu canta ea.si melodia este facuta de Avril Lavigne!
te pwup

| marrr a răspuns:

Eu stiu ca de Avril Lavigne, pentru ca Hannah Montana a aparut dupa.

| Petronela a răspuns:

Avril Lavigne

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Avril Lavigne

| medex3 a răspuns:

Melodia Girlfriend este cantata de Avril Lavigne si este pe allbumul The Best Damn Thing. ULtimul album al ei 2007

| Me23 Tia a răspuns:

De avril logic.si se numeste girlfriend.

| Aℓida a răspuns:

Sunt total de acord cu Princessmary...