| lampard64 a răspuns:

Daaa 100%... negativul asta l`am mai auzit undeva, cred ca tot la o manea...

| Bianca206 a răspuns:

E un fel de manea in alta limbathinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Manea! Clar!

| Muffins a răspuns:

Nu ii manea pentru ca (virgula) cam toate melodiile de pe limba asta, daca nu ma insel ii ungureasca. sper sa nu zic o prostie, ii cam asa

| Unique_8782 a răspuns:

Mie nu mi s pare ca "se vaita" si "se aoleste" sau "vai inima" nimeni aici! Bine adevaru` e ca nu inteleg o iota laughing da' nu mi se pare manea asta thinking muzica orientala nah happy.

| costymaximus a răspuns:

Nu ți se pare că seamănă cu asta? http://www.youtube.com/watch?v=wYQ59ZlQJi0
Dacă cea de sus e manea, și aia lui Costi este!

| silver19 a răspuns:

Manea la noi, insa la bulgari e vazuta altfel adica asa suna muzica la ei... dar in romania tot ce suna putin mai oriental e manea automat...

| Biscotti a răspuns:

Negativul asta e si la Made in Romaniarolling on the floor
100% manealaughing

| Vero1 explică:

Si eu zic la fel...

| Oanny a răspuns:

100% sigura ca e manea, ea canta si cu, costi parca sau cum l-o mai chema iar negativul pacra il canta ionut cercel sau cum il mai cheama pe ala...mda...se vede ca am sora care asculta manelerolling on the floor din fericire eu urasc manelele:-&