| carcotasha26 a întrebat:

Mare atentie! Caut o melodie, sunt innebunita, vreau sa o gasesc. E o melodie veche, de prin anii 90 daca nu chiar 80, e straina in orice caz.Stiu ca refrenul suna asa :"I want permission of love... taking my dreams to(from) a new destination. I want permission of love" Canta o tipa. Daca cineva ma poate ajuta, as fi tare bucuroasa!big grin Eu am incercat sa caut dupa versuri, dar nu am gasit nimic. Multumesc anticipat! big grin

2 răspunsuri:
| MariaDD a răspuns:

Cumva Permission To Fly - Jordan Pruitt

Nightwish- Ever Dream

| carcotasha26 explică:

Nu,nu este niciuna, le cunosc pe amandoua.Multumesc oricum pentru sugestii.