| MCRgurl a întrebat:

Marea intrebare:

Tu ce preferi?

One Direction sau Linkin Park?

eu sincer Linkin Park.
si intrebarea e pusa din curiozitate, sa vad ce alegeti.

Răspuns Câştigător
| Furny a răspuns:

Linkin Park

13 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Linkin Park

| bloodyhell a răspuns:

Nimic.
LP nu mi-au placut niciodata si pitiponcii aia mici sunt jalnici.

| FadetoBlack a răspuns:

Niciunu'!

| RockNbeer a răspuns:

Venom happy, este a 3 a varianta scrisa cu cerneala invizibilawinking

| M25M a răspuns:

LP

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Linkin Park, fără îndoială.

| SkizoMetal a răspuns:

Nici nu poţi să le compari! Nu aleg nimic. laughing

| LovingAdam a răspuns:

Evident ca LP :-x

| KillingIsMyHobby a răspuns:

Cum poți compara două trupe care cântă genuri complet diferite? Oricum, niciuna, fiindcă ambele trupe sunt niște rahaturi comerciale. Linkin Park nu era; nu știu ce s-a întâmplat cu ei, s-au schimbat radical. „Meteora" a fost un album grozav. După, au scos tot felul de pop-roace, rock electronic, rahaturi, beșini, și-alte minuni... Și e păcat, fiindcă aveau potențial și cu „Meteora" își construiseră un viitor frumos...

| MCRgurl explică (pentru KillingIsMyHobby):

Mmmmmm....scuza-ma dar i-am comparat fiindca am vrut sa vad ce alegeti dintre un **** si muzica buna.si ce daca s-au schimbat? atunci cand s-au "nascut" erau diferiti, si acum au crescut.ce, tu nu te-ai schimbat de atunci pana acum?

| KillingIsMyHobby a răspuns (pentru MCRgurl):

Nu cred că aici e vorba de mine; argumentul tău e pueril. Linkin Park a făcut în anul 2003 un album grozav, dar odată cu lansarea albumul „Minutes to Midnight" în 2007, am preferat să cred că Linkin Park a murit. Și nu spun că trupa nu ar fi făcut muzică bună, dar au devenit comerciali și au început să scoată albume din ce în ce mai proaste.
Fă diferența între „Faint" de pe „Meteora":

http://www.youtube.com/watch?v=3P4GV_nPSU8

și asta:

www.youtube.com/watch?v=1iITrhjZ6qQ

Transformarea se vede clar.

Și apropo, nu poți compara trupe care cântă genuri complet diferite și apoi să-mi spui că le-ai comparat fiindcă ai vrut să vezi dacă facem alegerea corectă. E ca și cum ai compara Nightwish cu ABBA...

| anonim_4396 a răspuns (pentru KillingIsMyHobby):

Inteligento laughing)))))

| ComeAsYouAre a răspuns:

Linkin Park