| sairunfhrx a întrebat:

Megadeth vs Black Veil Brides

Cine credeti ca castiga love struck?

17 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Eu stiu cine castiga, dar sunt sigur ca daca-mi spui orasul unde stai n-o sa mai ai avantaj mult timp in lupta cu viata.

| TeoPT a răspuns:

LOL, ce caută gayii ăia de black veil brides în aceeași frază cu Megadeth?

| FucktheSystem a răspuns:

Serios? Ce aleg între una dintre cele mai bune formații din lume și o formație emo de anonimi considerați de puștoaice sexy. Grea alegere sad

| MyObsession a răspuns:

Mhm greu de alesthinking
Imi plac ft mult amandoua dar tot sufletu` imi zice Bvb:]

| HeiligKreuzAchtAcht a răspuns:

Nu stiu cine cred ''ca castiga'' dintre rahatul de bvb si legenda de MEGADETH,laughing du-te pe T/A cu intrebari din astea, bineinteles ca Dave si baietii ii storcesc pe aia de la bvb!

| RXN a răspuns:

Ce sa caute Megadeth in acelasi context cu Black Veil Brides?! Nu au nimic in comun.

Megadeth,oriunde, oricum, oricand.

| OmletteDuFromage a răspuns:

Megadeth cu sigurantalaughing...Forta Dave Mustaineeee

| OmletteDuFromage a răspuns:

Ba vezi adun-o pe mata de prin cluburi sa-ti dea de mancare, ca vad ca foamea ti-a afectat creierul. cand o sa mori, o sa se adevereasca versurile parazitilor: vin binedispus de la o inmormantare de lesbiene unde mai devreme m-am intins la bere.

| Silviix3 a răspuns:

Buna!
Megadeth,nu cred ca are rost sa mai si argumentez de ce.
Bye!

| PinguinuL a răspuns:

Haha...
BVB. (flawless victory)

| HouseNation a răspuns:

E lupta? wow nu stiam

| sairunfhrx explică:

ARCKANUM mama ce loserrrr numa rocker nu te pot numi ba la ce vocabular si creier de manelar ai love struck

| sairunfhrx explică:

Vezi thu cum vorbesti love struck

nu sunt in plus kiss sunt chiar populara
tu esti pe langa nici nu team mai vazut pana acum

zat!

| Brokencyde_1562 a răspuns:

Black Veil Brides da se vede dupa intrebarile tale ca esti pitipoanca si cocalara uitate la poza ta de profil cum arata. Pitipoanco stri reputatia celor care asculta cu adevarat rock esti o p***a care doar vrea sa se dea mare cu muzica care o asculta daca chiar asculti rock ai auzit de ozzy sau bon jovi sau paramore a da o sa zici da da de unde stim noi ca este adevarat. Mars javra de aici si nu mai pune intrebari de genu asta :-& imi e scarba de tine deja

| Brokencyde_1562 a răspuns:

Avantasia cred ca ai dreptate asa ca nu mai zic nimic big grin

| MegadetH666 a răspuns:

Mai intrebi? \m/

| Avantasia a răspuns:

Megadeth.Black Veil Brides sunt cam aiurea.

Brokencyde daca ai cap de ce te injosesti si o injuri?