| LadyBya a întrebat:

Melodia Shakirei,"Waka Waka" e mai noua decat "Gipsy"(care este tot a ei)?

Răspuns Câştigător
| andreetgv a răspuns:

Da asa e Gipsy a aparut in luna aprilie si Waka Waka la jumatatea lunii iunie tot ambele in 2010. fundita?

10 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Gypsy este inregistrata in 2009 si face parte de pe ultimul album Shakira. Waka Waka a fost inregistrata anul asta si e de pe CD-ul oficial al Campionatului Mondial. big grin

| George1510 a răspuns:

Da... Waka waka este o piesa dedicata turneului final din Africa de sud

| allleeeee a răspuns:

Da este mai noua ''Waka Waka''.

| BlueEyes a răspuns:

Buna! Da, melodia Waka Waka e mai noua cu sigurantawinking

| OanaG a răspuns:

Waka Waka e mai noua, ea a fost aleasa pentru a interpreta aceasta melodie la CM!

| Slavian a răspuns:

Da. este mai noua.

| BeYoU a răspuns:

Waka waka a fost lansata acum 3 saptamani iar gypsy acum 8 luni deci waka waka este mai noua happy
fundita?:*

| christina1370 a răspuns:

Da. E mai noua- a aparut odata cu startul Campionatului Mondial de fotbal, adica acum vreo 2 saptamanihappy

| Yoanna_4969 a răspuns:

Dap

| Teo_6515 a răspuns:

Waka Waka este ulttima melodie a Shakirei. A fost lansata ca si imn al Campionatului Mondial de fotbal.