| Imm0rtal a întrebat:

Melodie noua dance romaneasca, "Rey Dj feat. Alexandra Key of Love" ( http://www.imm0rtal.ro/rey-dj-alexandra/key-of-love-vide o_10ea0d6b5.html ). Cum vi se pare?

Răspuns Câştigător
| Asiryx a răspuns:

Frumoasa melodia : versuri frumoase... ritm classic pentru acest stil de melodie. lenta... ahh mersi frumos ca mi-ai facut cunostinta cu aceasta melodie :X

6 răspunsuri:
| Imm0rtal explică:

Npc, oricand poti gasi pe www.imm0rtal.ro muzica noua romaneasca.

| missUsweety a răspuns:

E aiureah big grin parerea mea tongue poate nu conteza asa mult dar chiar e naspa
Pace!@!

| SupraDozaDeVise a răspuns:

Da, e super love struck
Imi place.
Tie?

| putzulica a răspuns:

Nu e prea interesantabig grin

| ellastupidlove a răspuns:

E super :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mss taree:*:*