| Licurikiii a întrebat:

Merg cu clasa in excursie si nu stiu ce melodii sa mai ascultam. ziceti.mi ceva nou, melodii de astea de club, dar si cateva care se pot dansa in perechi.Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| claudia240202 a răspuns:

Depinde de preferintele fiecaruia...meloii club:Emil Lassria-tu amor,Dj Sava ft. Raluka-love you, Mossano-zingarinho, Dj Sava ft. Raluka-i like, Dj Oska Featuring SRG, Dj Rynno & Sylvia...dar la celalalt tilnu pot sa te ajut,,