| GreenDayRocks a întrebat:

Mesajul asta este pentru cei care nu sunt fani miley cyrus, selena gomez. etc.eu impreuna cu cativa colegi sustinem liga anti miley cyrus. daca esti de acord cu noi spune. ti parerea

Răspuns Câştigător
| OmletteDuFromage a răspuns:

Schimbati numele liga anti miley cyrus cu liga anti miley curus
normal ca ma bag, pop-ista enervanta care fura melodiile de la nirvana si le canta mai urat decat guta cu 20 de ani :-l

2 răspunsuri:
| steffyutz a răspuns:

Parerea mea este ca sunteti niste duse gara ocupatie! macar de ati ajunge voi la nivelul lui miley! dap..."succes"! rolling on the floor

| Kennysa a răspuns:

Bun,sunteti niste oameni absolut imposibili,cand o sa fiti la nivelul lui Miley sau altor vedete de genul ei,atunci puteti comenta,mereu vor exista fani adevarati care o sustin si nu veti reusi nimic,asta este o lipsa de ocupatie,decat sa ascult manele si populara mai bine o ascult pe Miley,o adevarata cantareata,care a castigat respectul la milioane de fani prin munca si devotament,nu aveti decat sa fiti anti-miley dar nici sa nu va ganditi va vorbiti urat de ea,nu aveti niciun drept,nu aveti cultura mai multa ca ea,va da clasa,eu o iubesc pe Miley si niciun copil nu v-a schimba asta, nici mie nu imi plac anumite vedete dar asta nu inseamna ca ma bag si eu in seama, sunteti viteji intre 4 pereti dar ini viata reala nu sunteti decat niste persoane neinteresante,oricine are dreptul sa isi traiasca visul,nu imi plac multi cantareti dar nu inseamna ca ma apuc sa fac ceva ce sa ii deranjeze,comportamentul asta din partea voastra raneste multi oameni,mai ales pe persoana barfita,daca sunteti asa tari, ducetiva in America si spuneti-o in fata daca va tine, nu judec pe nimeni dar nu cred ca este corect fata de persoana respectiva.