| FadetoBlack a întrebat:

Metallica, Slayer, Megadeth sau Anthrax? De ce?

22 răspunsuri:
| Polaris a răspuns:

Megadeth, pentru că Mustaine.

| CautNume a răspuns:

Metallica, pentru ca pur si simplu imi place mai mult.

| Purgatoriu a răspuns:

Anthrax. Imi place foarte mult stilul si sincer cand iti place ceva nu e nevoie de motive. Iar logo-ul lor e bestial.laughing

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Toate,ca-s thrash, si e al doilea subgen preferat al meu de metal.

| ピンク a răspuns:

Metallica.
Tatal meu obisnuia sa cante la chitara electirca in tinerete, asa ca pot spune ca am crescut in preajma muzicii rock (mai ales heavy metal).
Avem destul de multe albume Metallica, si mereu cand ma simt nervoasa sau suparata, imi pun castile si ma cufund in muzica lor.
Dar desigur, gusturile nu se discuta. Asta este preferinta mea. Alta trupa care imi place din cele pe care le-ai enumerat este Megadeth. Slayer sunt ok, insa nu pot sa sufar Anthrax.
Pace! ♥

| Delicacy a răspuns (pentru MaliciousDeath):

Asta a fost amuzantlaughing, vezi să nu păţeşti şi tu aşa.

| KristalPop a răspuns:

Toate.

| Delicacy a răspuns:

Anthrax,vocea vocaliştilor mi s-a părut întotdeauna mai melodioasă, mai ritmată, în locul celor pline de agresivitate şi furie.E ceva mai deosebit.

https://www.youtube.com/watch?v=BC9frQfmRZI

| TheStory a răspuns:

Sau.

| Zeflemitoarea a răspuns:

Megadeth, deoarece există Dave.
Anthrax, deoarece există Bellardini.
Nu aş putea să aleg doar o trupă.

| FearOfTheDark a răspuns:

Primele 3.

| OmuFoarfeca a răspuns:

Slayer sunt preferatii mei.

| calmopenmind18 a răspuns:

Ehh... Metalica cred dar draga noastra nu ne pune sa alegem I don't want to see. Tu ce alegi?

| FadetoBlack explică (pentru calmopenmind18):

E Metallica, omule! big grin
Eu nu pot alege.

| calmopenmind18 a răspuns (pentru FadetoBlack):

Trebuie sa ma intelegi ca este data de 1-1-2013hee hee fumul si alcoolul imi nu pica bine la tastatura. Metallica. Pui intrebari capcana laughing asa... ca fetele... " Iubire sunt grasa?" Te tinem minte!

| FadetoBlack explică (pentru calmopenmind18):

Ţine-mă, nici eu nu sunt într-o stare lucidă!

| DaveMustaine a răspuns:

Metallica este trupa de care m-am indragostit la prima vedere. Motivul?
so deep.

| adinaiuliana a răspuns:

Metalica.Pentru ca e singura care o ascult.

| Blackened a răspuns:

Metallica,Megadeth şi Slayer.Am auzit de Anthrax, dar nu m-am apucat încă să-i ascult.

| Lethargica a răspuns:

Slayer si Megadeth. Anthrax nu ascult si Metallica nu-mi plac deloc.
Tine de cum suna pentru mine, in ce stare ma aflu. Slayer nu pot asculta oricand. La Megadeth imi plac solo-urile si vocea lui Mustaine (chiar daca imi aminteste de Donald Duck).

| Dima_Gaby_1998 a răspuns:

Metallica pentru ca pur si simplu imi placebig grin