| Spliffwizard a întrebat:

Mi-a trimis o prietena mai demult o melodie si nu mai stiu cum se numea... nu stiu nici de ce trupa era cantata dar stiu ca era rock (metallica sau ceva gen). Era vorba despre cat de greu ii era unei femei sa isi creasca fiica. Si ea (mama) se prostitua. Va rog frumos sa-mi dati si mie link-ul melodie daca stiti. big grin

5 răspunsuri:
| Padurariu_Stefania-Georgiana_1994 a răspuns:

Bunica ta o canta
PAM PAM PAM PAM

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=dOibtqWo6z4
Nu stiu daca e vorba de melodia asta,daca mi-ai da mai multe repere, poate as resusi sa aflu numele melodiei.

| Padurariu_Stefania-Georgiana_1994 a răspuns:

De fapt.e Metallica-Mama said big grin

| Fridăm a răspuns:

Metallica - Turn the page, cum a scris şi CryOfTheBlackBirds. Cel mai sigur.

| Spliffwizard explică:

Padurariu stefania Georgiana, esti proasta happy.
cry si fridam, da aia este. multumesc mult big hug